Verde Deep Green | TN008 Torrid Nails
Verde Deep Green | TN008 Torrid Nails
Verde Deep Green | TN008 Torrid Nails

Vert Vert Foncé | TN008

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles vert pétrole Deep Green de Torrid Nails

Si vous suivez les tendances de la mode, vous saurez que le vert pétrole est une couleur très populaire cette année.

Un vert intense, mais pas banal, pas encore utilisé par le grand public, rend notre manucure inhabituelle, mais aussi unique.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs Torrid Nails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Giusi Grillo

Ancora non l'ho usato ma credo che sarà perfetto come gli altri

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Verde Bosco

Bel Verde Bosco.

M
Maria Pia Ierardi

I liquidi diventano solidi immediatamente se non li usi velocemente il primo ordine che ho fatto i liquidi li ho usati poche volte xche si sono indurito e il pennello se rotto ho dovuto fare un'altro ordine per il resto i colori bellissimi