Mint Kiss Torrid Nails
Mint Kiss Torrid Nails
Mint Kiss Torrid Nails

Baiser à la menthe verte | B169

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Mint Kiss Green de Torrid Nails

Pour une couleur fraîche et gaie, essayez le vernis à ongles vert menthe de Torrid Nails. C'est une couleur ludique et polyvalente. Convient pour une utilisation seule ou en combinaison avec d'autres couleurs.

Convient pour l'été et la plage, il a tendance à donner de l'éclat aux teints tendant vers le doré.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 9 reviews
78%
(7)
22%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Roberta Ruffilli

Occorrono due passate ma bello

N
Nicoletta Susat
Stravagante

Colore stravagante giusto per dare un po di colore alle mie mani

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Verde scintillante

Bel colore da usare in estate.

G
Genni
verde kiss

colore carino.
gli altri sono:
- verde modern Mint TN036
- oro big nail Energy A121
- lilla Attack B105
- verde Mint kiss B169

e
erika pettini
Verde mind

Mi piace davvero....non ho altro da dire ...mi piacciono i glitter...