smalto rosa glitter Rosa Soda Glam | TN016 Torrid Nails
smalto rosa glitter Rosa Soda Glam | TN016 Torrid Nails
smalto rosa glitter Rosa Soda Glam | TN016 Torrid Nails

Glam de soude rose | TN016

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Pink Glitter Soda Glam de Torrid Nails

Vous aimez les couleurs tendances et originales ? Alors le vernis à ongles Pink Glitter Soda Glam de Torrid Nails est fait pour vous !

Convient aussi bien pour créer une manucure complète que pour être utilisée dans la création de nail art spéciaux, cette couleur ne peut absolument pas manquer dans votre palette.

Les couleurs Torrid Nails sont des vernis à ongles vegan, cruelty free et testés en laboratoire contre la présence de substances nocives pour la santé des ongles.

Les poudres Torrid Nails sont très fines et résistantes et protègent l'ongle des dommages et des éclats.

 

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Alessandra Buzzatti

Non sono stata per nulla soddisfatta pur avendo esperienza con il gel.

G
Giusi Grillo

Bellissimo e scintillante ottimo per le feste

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Bello

Mi è piaciuto molto, bel colore.