Blu Scuro | TN025 Torrid Nails
Blu Scuro | TN025 Torrid Nails
Blu Scuro | TN025 Torrid Nails

Bleu scintillant | TN025

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Dark Blue Sparkle de Torrid Nails

La couleur bleu foncé Sparkle a toujours été une option élégante et sophistiquée pour les ongles, mais cette année, elle est devenue un incontournable de la mode des ongles.

Notre vernis à ongles en poudre scintillante bleu foncé est le moyen idéal de porter cette couleur tendance et à la mode. Sa formule en poudre est facile à appliquer et garantit un résultat uniforme et longue durée. Ses nuances bleu foncé donnent un aspect luxueux et sophistiqué à vos ongles, les faisant ressortir en toute occasion. Ajoutez une touche d'élégance à votre look avec notre vernis à ongles en poudre bleu foncé Sparkle !

 Non seulement vous aurez une manucure tendance, mais vous pourrez également la réaliser en toute tranquillité d'esprit grâce à une formule sûre et sans substances nocives.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Rosaria Leva
Bellissimo colore ma…

Appena ricevuto avevo la sensazione che fosse chiaro invece poi è venuto fuori un blu jeans. Non è come nella foto ma è comunque bellissimo!!!!

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Blu scuro

Volevo un blu un po' più scuro, mi piace molto.