Rosso Wine Time | TN004 Torrid Nails
Wine Time Torrid Nails
Rosso Wine Time | TN004 Torrid Nails

L'heure du vin rouge | TN004

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Dark Red Wine Time de Torrid Nails

Quelle meilleure couleur pour l'automne ou l'hiver qu'un vernis à ongles rouge foncé couleur vin.

La couleur Wine Time de Torrid Nails est une couleur chaude mais en même temps lumineuse pour des ongles élégants et tendance.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 17 reviews
100%
(17)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Larisa Korchevaya
Rosso wine time

È un colore elegante e sempre alla moda

P
Piera latino

Sono contenta del colore penso che proverò altri colori

V
Valeria Parodi
!!

Non corrisponde al colore rimane troppo chiaro anche con 3 mani per il resto sono facilissimi da mettere e la durata direi perfetta!

S
Serenella Moro
Colore molto bello

Fantastico

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Colore invernale

Ottimo colore da usare in inverno. Mi piace molto.