Racer Red Torrid Nails
Racer Red Torrid Nails
Racer Red Torrid Nails

Rouge Coureur Rouge | TN003

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Racer Red de Torrid Nails

Émail rouge classique. La couleur dont chaque femme ne peut se passer.

Le rouge classique est le vernis à ongles adapté à chaque occasion élégante et raffinée, il convient à tout type d'ongle.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 19 reviews
89%
(17)
11%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
A.
Classico

Un classico. Seducente ,coraggioso, stupendo

G
Giada Mariotti
Bel colore

L’ho usato per mia sorella. Bellissimo tono di rosso Valentino

F
Francesco Sala
Rosso Natale

Perfetto per Natale!

E
Ester Brunello
Brillante

Ho ricevuto i cinque colori e per il momento ho messo il colore rosso 003 ed è bellissimo luminoso e brillante. Non vedo l’ora di provare anche gli altri

D
Daniela Baccarini
Rosso puro

Colore stupendo anche in una singola applicazione, io ho fatto due strati e l'ho tolto dopo più di tre settimane perché volevo cambiare. Era ancora perfetto.