Rosso Corallo | TN019 Torrid Nails
Rosso Corallo | TN019 Torrid Nails
Rosso Corallo | TN019 Torrid Nails

Baie de Corail Rouge | TN019

Prezzo di vendita€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Essayez le vernis à ongles Rouge Corail de Torrid Nails

Exaltez votre féminité avec notre vernis à ongles en poudre rouge corail. La teinte vive et vibrante ajoute une touche d'audace à votre manucure.

La formule en poudre, facile à appliquer, attirera tous les regards. La poudre ultra-fine s'adapte parfaitement aux ongles, offrant une couverture uniforme sans traces. La tenue est longue durée, garantissant une manucure impeccable dans le temps.

Notre poudre de vernis à ongles rouge corail est sûre à utiliser, sans substances nocives telles que le toluène et le formaldéhyde. Offrez-vous un choix de beauté conscient. Cette couleur tendance ajoute une touche de style unique à votre manucure et complète parfaitement votre look. Choisissez notre vernis à ongles en poudre rouge corail et préparez-vous à capter l'attention de tous avec une manucure époustouflante.

Achetez maintenant pour des ongles impeccables et une beauté sans compromis.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Anna Perricone
Corallo

Mi aspettavo un colore più deciso, la prossima volta che lo metto lo passo due volte, cmq è un colore molto bello.
Devo valutate ancora quando passarlo una sola volta o due, ma sono soddisfatta

A
Anna Rini
Un bel colore, come sempre

Ancora da provare ma penso che con l'abbronzatura starà molto bene