Rosso Bordeaux | TN020 Torrid Nails
Rosso Bordeaux | TN020 Torrid Nails
Rosso Bordeaux | TN020 Torrid Nails

Bordeaux Rouge | TN020

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Rouge Bordeaux de Torrid Nails

Explorez l'élégance intemporelle avec notre vernis à ongles en poudre rouge bordeaux.

La teinte profonde et riche ajoute une touche de sophistication à votre manucure. La formule en poudre offre une application facile et un fini brillant accrocheur.

La texture soyeuse se fond délicatement sur les ongles, assurant une couvrance uniforme sans bavures. La tenue prolongée assure une manucure impeccable qui dure dans le temps.

Notre vernis à ongles en poudre rouge bordeaux est exempt de substances nocives, telles que le toluène et le formaldéhyde, ce qui en fait un choix sûr pour votre beauté.

Ajoutez une touche de style sophistiqué à vos mains avec cette couleur tendance. Choisissez notre vernis à ongles en poudre rouge bordeaux pour des ongles impeccables et un style distinctif. Achetez maintenant et préparez-vous à impressionner avec une manucure élégante qui ne passera pas inaperçue.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 9 reviews
89%
(8)
11%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
V
V.C.
Bellissimo e duraturo

Questo colore per ora è tra i miei preferiti. Non so se sia un caso, ma l’ho usato due volte ed entrambe le volte la manicure è stata la più duratura in assoluto. Senza crepe e rotture!

F
Francesca Ferraro

Devo ancora provarlo, ma a vederlo così dovrebbe essere bello.

G
Giorgia Pierpaoli
Molto bello

Colore moto bello ,mi piace molto
Sicuramente da migliorare la stesura .

S
Silvia
Polvere

Bella

V
Valeria Parodi
Bello

Molto molto bello..