Rosa Cipria Girly Pink | TN018 Torrid Nails
Rosa Cipria Girly Pink | TN018 Torrid Nails
Rosa Cipria Girly Pink | TN018 Torrid Nails

Rose Poudré Fille Rose | TN018

Prezzo di vendita€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Essayez le vernis à ongles rose poudré Girl Pink de Torrid Nails

Exaltez votre style avec notre vernis à ongles rose poudré, un incontournable pour les amatrices de beauté sophistiquée. Sa teinte délicate et féminine ajoute une touche d'élégance à vos ongles.

La formule de haute qualité garantit une couvrance impeccable et une tenue longue durée. Découvrez une finition brillante et durable qui sera du plus bel effet en toute occasion. Laissez-vous séduire par sa texture onctueuse à la couvrance légère et très naturelle

En plus d'offrir un résultat impeccable, nos vernis à ongles sont également sécuritaires et exempts de substances nocives.

Offrez-vous un moment de détente et de soin de vos ongles, sans compromettre votre santé. Choisissez notre vernis à ongles rose poudré Girly Pink pour un look raffiné et impeccable. Achetez maintenant et laissez-vous séduire par cette touche de classe pour vos ongles d'une durée maximale de 3 semaines et plus !

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)