Pink Lemonade Torrid Nails
Pink Lemonade Torrid Nails
Pink Lemonade Torrid Nails

Limonade rose rose | TN051

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Essayez le vernis à ongles Pink Lemonade Fluo Pink de Torrid Nails

Obtenez une manucure parfaite, lumineuse et super colorée grâce aux vernis à ongles en poudre Torrid Nails ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

Le Vernis à Ongles Pink Lemonade Fluo Pink est une couleur somptueuse adaptée à celles qui aiment paraître. Il présente un fort contraste avec le teint mais convient aussi bien aux peaux foncées qu'aux peaux claires.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 13 reviews
85%
(11)
15%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesco Sala
È arrivata l'estate

Colore fluo molto estivo

S
S.F.
Fluo

Fluo come da descrizione, almeno 2 passate per avere una coprenza discreta.

E
Elena Varga
Ottimo prodotto

Ero dubbiosa anzi molto invece mi sono ricreduto per me un grande risparmio di tempo unghie ordinate. Ci vuole un po’ pazienza e un po’ di pratica.

G
Genni
spettacolare

bellissimo un fuxia molto acceso. bello bello

P
Patry
Top

Colore regalato insieme al kit di scelta uno smalto, apprezzato.