Princess Pink Torrid Nails
Princess Pink Torrid Nails
Princess Pink Torrid Nails

Rose Princesse Rose | B123

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Essayez le vernis à ongles rose clair Princess Pink de Torrid Nails

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

Le vernis à ongles rose clair est une couleur classique mais toujours tendance, vous ne pouvez jamais vous tromper avec le rose clair. Il peut être utilisé dans les situations les plus disparates, du travail à une fête. Vous serez toujours chic et élégant.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 7 reviews
100%
(7)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Estate

Lo trovo un colore estivo, ideale con tramonti tinti di rosa.

G
Genni
molto bellinoo

molto bellinoooooo

M
Mara
Colore perfetto

Ho scelto colori brillanti ed hanno anche una lunga durata, ora mi guardo le mani con fierezza e soddisfazione e sono libera di cambiare colore ogni volta che voglio in pochi minuti!!!!! Torrid Nails mi ha svoltato la vita!!!!

S
Stefania Anisoara Moldovan

Molto bello

M
Manuela
Bello

Lo riacquisterò