Nude Pink Torrid Nails
Nude Pink Torrid Nails
Nude Pink Torrid Nails

Rose Nude Rose | TN002

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Nude Pink de Torrid Nails

Avec le vernis à ongles Nude Pink de Torrid Nail, vous pouvez créer une manucure parfaite en quelques minutes seulement, sans bavures et sans utiliser de lampe UV.

Nude est la couleur qui ne devrait jamais manquer dans la collection de vernis à ongles d'une femme. C'est en effet à la fois une couleur absolument élégante qui convient à toutes les occasions et une couleur fondamentale pour le Nail Art.

De nombreux nail art, des français aux baby-boomers, en passant par les plus complexes, nécessitent souvent du vernis à ongles rose chair comme base de la manucure.

Le vernis à ongles Pink Nude de Torrid Nails est alors composé de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats et peut être utilisé aussi bien sur les ongles naturels que reconstruits.

La qualité des vernis à ongles en poudre Torrid Nails est testée et garantie, nos produits sont Vegan et Cruelty Free. Essayez-le maintenant.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 25 reviews
96%
(24)
4%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Larisa Korchevaya
Bellissimo

Va benissimo per il french!!!

G
Giada Benedetti
Rosa nude

Molto bello, semplice, non stanca mai! È un rosa cipria molto simile alla foto! Purtroppo non ho foto del colore fatto perché ormai l’ho cambiato

F
Francesco Sala
Elegante

Abbinato al bianco per una french elegante

I
Idelma Galbiati
Rosa NudePink

Mi piace

T
Tiziana Ragusa
Smalto

Sono entusiasta
Prima applicazione