Rosa Candy | TN015 Torrid Nails
Rosa Candy | TN015 Torrid Nails
Rosa Candy | TN015 Torrid Nails

Bonbons aux amandes sucrées roses | TN015

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Candy Pink de Torrid Nails

Le vernis à ongles Baby Pink de Torrid Nails fait partie de ces couleurs qui ne se démodent jamais.

Élégant et pas trop flashy, il donne aux mains un aspect raffiné mais aussi se démarque.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
67%
(2)
33%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesco Sala
Molto Delicato

Effetto molto fine e delicato adatto a tutte le occasioni

V
Valentina Cerrato
Molto bello!

Bellissimo colore rosa tenue. Forse è perché sono ancora inesperta, ma tende a fare un po’ di crepe (che si vedono pochissimo ma ci sono) dopo qualche giorno.

T
T.G.B.
Ottimo

Colore veramente splendido