Barbie Girl Torrid Nails
Barbie Girl Torrid Nails
Barbie Girl Torrid Nails

Fille Barbie rose | C29

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles rose Barbie Girl de Torrid Nails

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre !

Le vernis à ongles rose Barbie Girl de Torrid Nails est une couleur jeune et tendance, mais également nécessaire dans la palette de chaque femme.

Ne manquez pas l'occasion de montrer une manucure Barbie Rose, c'est une couleur toujours très appréciée et excellente à combiner avec de nombreux designs Nail Art différents.

Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 10 reviews
90%
(9)
10%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
F.S.
Fresco estivo

Colore pieno tra il rosa ed il pesca

A
Ado

Tonalità di rosa stupendo

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Molto alla moda

Nell'era di Barbie è molto alla moda. Colore molto carino.

G
Genni
rosa barbie girl

molto bello

- rosa Barbie girl C29
- argento glam Queen TN011
- blu cobalt TN030
- rosa soda glam TN016

S
Silvia Casirati
Wow

Il colore è bellissimo, in realtà è un rosa/fucsia fluo (un po' diverso da quello presente nel sito). Sta durando tantissimo, 3 settimane ed è ancora perfetto, io do sempre 2 mani di colore.