Solar Shimmer Torrid Nails
Solar Shimmer Torrid Nails
Solar Shimmer Torrid Nails

Chatoiement solaire rose | TN046

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Solar Shimmer Rose Gold de Torrid Nails

L'Émail Or Rose est très tendance, lumineux et précieux, donnant à vos mains une grande élégance. Choisissez-le pour des occasions spéciales comme les fêtes, les mariages, les baptêmes. Je serais toujours la plus élégante.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 5 reviews
80%
(4)
20%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Elena Bernardini
Aranciato

Colore carino ma più arancione che rosa

G
Genni
bel colore ma uguale al rose gold tn031

bel colore ma uguale al rose gold tn031. non vedo differenze

R
Rosaria Lipari
Bene ma non benissimo

Prodotti simpatici,veloci ma non semplicissimi da applicare. Servirebbe qualche indicazione in più forse cartaceo perché non sempre i video sono comodi come si pensa. Il colore non è veritiero e almeno all'inizio ho combinato un po' di confusione con le polveri. Tutto sommato sistema simpatico anche se mi piacerebbe avere qualche informazione in più su cosa sto applicando alle mie unghie considerando che non sono riuscita a trovare

V
Vespa
Effetto wow

Devo applicarlo meglio, soprattutto spennellare di più sui bordi, ma il risultato è piaciuto per esser stata la prima volta!

C
Cristina G.

Colore meraviglioso