Sunset Star Torrid Nails
Sunset Star Torrid Nails
Sunset Star Torrid Nails

Étoile Coucher de Soleil Jaune Fluo | A25

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le Yellow Fluo Sunset Star de Torrid Nails

Le vernis à ongles Sunset Star Yellow Fluo de Torrid Nails est une couleur adaptée à celles qui aiment la vie et veulent se démarquer. Cette couleur est très visible et met en valeur les teints foncés.

La couleur jaune fluo exprime l'insouciance par sa luminosité, mais aussi l'esprit de décision, une personne jaune fluo ne se laisse pas mettre dans un coin !

Excellent pour la discothèque et pour la plage, c'est une couleur qui se démarque.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Giallo

Mi piace come colore ma è decisamente poco fluorescente.

l
lauralippi@virgilio.it
Giallo per l' estate

Le mie mani sono bellissime con questo giallo

P
Paola
Colore

Il colore non corrisponde con le immagini, risulta decisamente più spento. La parola Fluo nel nome del colore porta ad inganno