Rosa Glamorous Kiss | TN017 Torrid Nails
Rosa Glamorous Kiss | TN017 Torrid Nails
Rosa Glamorous Kiss | TN017 Torrid Nails

Baiser glamour rose | TN017

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Glamorous Kiss Peach Pink de Torrid Nails

Le Rose Pêche est une couleur glamour et fascinante, qui rajeunit et donne de la fraîcheur au teint.

Convient à tous les âges et à toutes les saisons, c'est certainement une couleur qui ne peut manquer dans votre palette.

Insérez-le immédiatement dans votre kit Torrid Nails pour avoir des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
67%
(2)
33%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Marisa Campi

Rosa Glamorous Kiss | TN017

E
Emanuela Poddie

Bellissimo colore

A
Anna Rini
Rosa glamorous kis

Un colore molto particolare, da provare