Bikini Blush Torrid Nails
Bikini Blush Torrid Nails
Bikini Blush Torrid Nails

Blush bikini rose | B64

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le fard à joues Peach Bikini de Torrid Nails

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

Le vernis à ongles rose pêche Bikini Blush convient aux personnes qui aiment les couleurs vives et printanières. Utilisez-le pour votre manucure pour avoir un effet chaleureux et lumineux adapté à tous les styles tendance.

 

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
75%
(3)
25%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Anita
Bello

Bello, meglio 2 volte per un colore come in foto

S
Silvia Casirati
Stupendo

Anche questo colore è stupendo, anche se fin'ora non ce n'è uno che non mi sia piaciuto, sono prodotti ottimi!

l
lauralippi@virgilio.it
Strepitoso

Un rosa in trovabile top!

A
Alice Diamantini
😀😀😀

Devo dire che ero scettica sul colore e invece mi piace molto un rosa molto molto bello sia con una solo passata nella polvere sia con due passate...davvero bello