Ocean Blue Torrid Nails
Ocean Blue Torrid Nails

Bleu océan bleu | A29

Prezzo di vendita€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Essayez le vernis à ongles bleu électrique Ocean Blue de Torrid Nails

Le vernis à ongles Electric Blue de Torrid Nails peut donner un coup de pouce supplémentaire à votre manucure. Idéal pour les teints froids, il est également largement utilisé pour la création de nombreux nail arts.

Essayez-le sur vos mains et vos pieds, vous ne le regretterez pas.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Blu oceano

Non ho mai amato gli smalti blu, ma devo dire che lo trovo bellissimo.

E
ELISA ALBANESE
Ocean...glicine

Il colore sembra un glicine scuro. Anche con due passate di colore, la copertura resta leggera. Nel complesso comunque è carino.

C
C.T.
Sono rimasta sopresa

Non me lo aspettavo. Volevo iniziare questa nuova avventura vedendo i prezzi delle estetiste in giro e soprattutto optando per un semipermanente non m durava nulla. Questi prodotti hanno risolto il problema…sono bellissimi e semplici da mettere..unghia dura e resistente. Contentissima!

M
Marta
Un tuffo nel blu!

Bellissima tonalità estiva! Mi piace perché è intenso e ha una tonalità brillante. Bello sia usato da solo che in abbinata con altri colori.

A
Alice Diamantini
Bluuu

Questa colore me lo aspettavo un po' più acceso e brillante ma devo dire che cmq con due passate di polvere il risultato è cmq molto molto bello soddisfattissimaaaa