Snow White Torrid Nails
Snow White Torrid Nails
Snow White Torrid Nails

Blanc de lait Blanche-Neige | TN029

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le Snow White Latte de Torrid Nails

Parmi les dernières tendances, citons le vernis à ongles Milk White, utilisé par les stars et les divas et une couleur incontournable dans votre trousse à vernis.

Le blanc est tendance et à la mode, utilisé seul ou en combinaison avec d'autres couleurs pour créer un superbe Nail Art.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 5 reviews
80%
(4)
20%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesca Ferraro

Devo ancora provarlo. Ma sicuramente sarà bello.

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Neutro

Colore molto neutro.

V
Valentina Pasin
Bianco

Facile da utilizzare

A
ANNA Amoroso
Ottima qualità

Ottimi prodotti, di buona qualità e durano

L
LORENA GUIDI
Perfetto per l'estate

Avevo scelto il bianco pensando al french manicure ma poi l'ho provato da solo e mi è piaciuto. Da solo è perfetto per l'estate nel french è perfetto sempre lo proverò alla prima occasione.