Argento Glam Queen | TN011 Torrid Nails
Argento Glam Queen | TN011 Torrid Nails
Argento Glam Queen | TN011 Torrid Nails

Reine Glam Argentée | TN011

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Glam Queen Glitter Silver de Torrid Nails

Pour les grandes occasions, pour les soirées les plus importantes ou en discothèque, essayez le vernis à ongles argenté Glam Queen de Torrid Nais.

Ce vernis à ongles peut être utilisé seul, ou pour colorer un seul ongle en association avec une autre couleur comme le bleu et peut également s'avérer indispensable dans toute une série de nail art où l'on souhaite donner une touche lumineuse à notre manucure.

t3>

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 5 reviews
80%
(4)
20%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Roberta Ruffilli

Molto bello

A
Alessandra Garzelli

Bello brillante di effetto

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Argento

Bel colore da usare per periodi o serate particolari.

G
Genni
argento

brilla molto, molto appariscente

- rosa Barbie girl C29
- argento glam Queen TN011
- blu cobalt TN030
- rosa soda glam TN016

F
Francesca
Bello

Bel colore, molto luminos