Viola Amethyst | TN005 Torrid Nails
Viola Amethyst | TN005 Torrid Nails
Viola Amethyst | TN005 Torrid Nails

Améthyste violette | TN005

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez l'améthyste foncée Viola de Torrid Nails

Les mains sont quelque chose de toujours visible et pour cette raison elles constituent une carte de visite qui doit toujours être impeccable. Mais quelle couleur utiliser en automne et en hiver ? Le vernis à ongles violet foncé Amethyst de Torrid Nails est fait pour vous.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 10 reviews
100%
(10)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesca
Bel colore!

Colore molto molto bello🤩 ho provato anche a fare la sfumatura sull’anulare e mi ritengo soddisfatta!
Ottimi prodotti

M
Micol
Stupende

Bellissimo colore, lo consiglio vivamente.

F
Francesco Sala
Viola

Bello intenso!

E
Elisa
Bel colore

Ottima tonalità per tutte le stagioni

N
Nicoletta Susat
Smalto

Colore davvero fantastico.