Galaxy Glam Torrid Nails
Galaxy Glam Torrid Nails
Galaxy Glam Torrid Nails

Glam galaxie pourpre | B18

Prezzo di vendita€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Essayez le vernis à ongles Galaxy Glam Purple Glitter de Torrid Nails

Brillez de la lumière de mille pierres précieuses avec le vernis à ongles Galaxy Glam Purple Glitter.

Utilisez-le avec le Lilac Attack pour un Nail Art simple où vous ne peignez que l'annulaire avec l'effet pailleté.

Utilisez-le selon vos préférences sur les ongles naturels reconstruits et même sur les faux ongles.

Les vernis à ongles en poudre Torrid Nails conviennent à tout type d'ongles.

Ils sont fabriqués à partir de poudre de très haute qualité, végétalienne et sans cruauté envers les animaux, qui renforce et protège l'ongle des dommages et des éclats.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Adorooooo

Uno dei miei preferiti, anche da usare su altri colori.

C
Cinzia Cappellini
Colore

Colore molto carino ma il mio problema è toglierlo io non riesco e mi sono rovinata le unghie

S
Serena Foresi
Viola Galaxy Glam

Bellissimo colore sono soddisfatta

l
l.
Meraviglioso

Adatto per l'estate wow top!