Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails

Trousse de conseils

Prezzo di vendita€19,95 Prezzo regolare€40,80
Esaurito
Formulaire:Ballerina

Dans notre kit de conseils pour la reconstruction des ongles, vous trouverez tous les accessoires nécessaires pour une reconstruction époustouflante.

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 9 reviews
100%
(9)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesca
Tips ottime

Ho provato queste tips e la colla di torrid nails e devo dire che sono super soddisfatta!! Le ho tenute 2 settimane e mezzo e se ne è staccata solo una che ho reincollato con la colla; lo smalto al di sopra dopo quasi 3 settimane è ancora perfetto!
Allego foto del primo giorno e dopo 18 giorni

S
Stefania mare
Unghie

Bellissime

A
Assunta Romano
Tips

Vorrei sapere se le TIPS danno problemi alle unghie, visto che viene usata la colla per l'applicazione

C
Cristina Piazzi
Sembra di non averle!

Si mettono facilmente e si modellano altrettanto facilmente. Hanno una buona durata e migliorano esteticamente le mani. Le ho acquistate per permettere alle mie unghie di crescere un po'.

M
Marty
Ottime

Per chi ha il brutto vizio di mangiarsi le unghia e ce n’è rimasta troppo poca per applicare lo smalto, questa é la soluzione!sono sottili ma allo stesso tempo resistenti, si adattano alla larghezza della tua unghia e con la lima,si può facilmente regolare la lunghezza!