Nero Supernova | TN012 Torrid Nails
Nero Supernova | TN012 Torrid Nails
Nero Supernova | TN012 Torrid Nails

Supernova noire | TN012

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Supernova Black Glitter de Torrid Nails

Attirez l'attention, faites votre marque, soyez reconnu avec le vernis à ongles noir pailleté Torrid Nails Supernova.

Le noir n'était autrefois pas recommandé, mais il est désormais tendance, cool et fascinant.

Si vous souhaitez donner une touche d'originalité au noir classique, vous êtes au bon endroit avec le noir pailleté de Supernova.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 5 reviews
80%
(4)
20%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
N
Nicoletta Susat
Smalto

Colore bellissimo e uniforme si abbina con tutto

D
Denise Metre
SBRILLANCICOSO

UN NERO SFIZIOSO

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Colore bellissimo

Uno dei miei colori preferiti, un pò più dura la rimozione.

A
Alice Diamantini
Fantastico!

Questo colore nero con i luccichino è fantasticooooo! Se si immerge una sola volta nella polvere e lo sifa bene il risultato è super coprente se non viene. Benissimo basta immergere una seconda volta l'unghia nella polvere!

P
Patry
Colore in polvere

Premetto che le mie unghie non sono molto belle ed il risultato del vostro smalto non è uscito perfetto, ma è anche la prima volta e spero che poi vengano sempre meglio. Grazie