Torrid Bag Torrid Nails

Sac torride

Prezzo di vendita€7,95 Prezzo regolare€9,95
Esaurito

1 Sac en coton Torrid Nails® pour contenir tout ce dont vous avez besoin sans créer de confusion.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 10 reviews
90%
(9)
10%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Gloria

Utile per metterci tutti gli attrezzi

G
Genni
utilissima

utilissima per trasportare gli smalti

G
G.
Carina

Credevo fosse in velluto ma lo stesso carina e utile per ritirare tutto il materiale

G
Giorgia Pierpaoli
Utile

Utile e semplice da mettere tutti gli accessori

C
Chiara Tanaglia
fantastica

comoda e tutti prodotti top