Raccogli Polvere Torrid Nails
Raccogli Polvere Torrid Nails
Raccogli Polvere Torrid Nails

Ramasser la poussière

Prezzo di vendita€6,95 Prezzo regolare€15,00
Risparmia 54%
  • Base Ideale per Manicure e Pedicure
  • Faciel da Pulire
  • Niente piùPiano di Lavoro sporco
Quantità:

Collecteur de poudre pour manucure Dip Powder

Si vous utilisez du vernis à ongles en poudre, vous saurez qu'il est important de récupérer l'excédent de poudre afin de ne pas gaspiller de produit. Pour cette raison, Torrid Nails vous propose un dépoussiéreur très pratique qui vous permettra de réaliser votre manucure encore plus rapidement sans gaspiller de produit ni salir votre plan de travail.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Assunta Romano
Raccogli polvere

Ottimo in quanto raccoglie la polvere che altrimenti andrebbe persa

R
Raffaella Maiorano

Molto utile non si sprega nessun granello

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Raccoglipolvere

Molto funzionale in particolare se si vuole lavorare con più colori.