Porta Accessori Torrid Nails

Support pour accessoires de manucure

Prezzo di vendita€3,95
Quantità:

1 Porte-accessoires très pratique de Torrid Nails®, où vous pourrez ranger limes, repousse-cuticules, etc.

 

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 5 reviews
100%
(5)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Genni
utile

molto utile per tenere i vari accessori

G
Giorgia Pierpaoli
Porta accessori

Carino e pratico

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
utile

Molto utile e carino.

A
Anna Perricone
Comodo

Sembra quasi un portapenne, è davvero utilr x contenere il necessario

D
Donata Perrella
Ottimo

Prodotti belli buoni e facile da usare penso che prima o poi prenderò tutti i colori