Tronchesina Torrid Nails

Coupeur

Prezzo di vendita€10,50 Prezzo regolare€15,00
Risparmia 30%
Quantità:

Coupe-ongles professionnels 

Équipé de lames robustes et précises pour une coupe précise même des clous les plus épais.
La poignée ergonomique facilite la préhension et permet une utilisation plus sûre.
Fabriqué entièrement en acier inoxydable, hypoallergénique et antirouille.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Giulia
Professionale

Mi sembra molto di qualità!

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
solida e robusta

Mi piace molto, è veramente molto forte.