Removal Kit Torrid Nails
Removal Kit Torrid Nails

Kit de retrait

Prezzo di vendita€11,95 Prezzo regolare€19,95
Risparmia 40%

✅ Ndryshoni ngjyrën kur të dëshironi

✅ Nuk dëmton thonjtë natyralë

✅ Heqja e shpejtë në 15 minuta

Quantità:

Retirer la manucure Dip Powder est très simple grâce au kit de retrait des ongles torrides.

Cela ne prend que 15 minutes.

Limez délicatement la couche supérieure de vernis à ongles, Trempez vos ongles pendant 15 à 20 minutes et voilà, vous avez terminé.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 20 reviews
85%
(17)
15%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Marzia Gherardi De Candei
Funziona

Rimuove bene senza rovinare l’unghia sotto

E
Elisa
Buon sistema di rimozione

Sistema molto più efficace e veloce del precedente.

M
Marisa Campi

Removal Kit

E
Elisa
Kit

Ho acquistato il kit e sciogle bene il prodotto

A
Alessandra
Perfetto

Non ho avuto problemi a rimuovere lo smalto, pensavo di rovinare l'unghia con la lima ma, cosi' non è stato. Diciamo che il profumo dell'acetone non è così piacevole come descritto.