TorridNails® - Starter Kit Torrid Nails
TorridNails® - Starter Kit Torrid Nails
TorridNails® - Starter Kit Torrid Nails
TorridNails® - Starter Kit Torrid Nails
TorridNails® - Starter Kit Torrid Nails
TorridNails® - Starter Kit Torrid Nails
TorridNails® - Starter Kit Torrid Nails
TorridNails® - Starter Kit Torrid Nails
TorridNails® - Starter Kit Torrid Nails
Starter Kit Torrid Nails
TorridNails® - Kit de démarrage
⭐⭐⭐⭐⭐ (981 komente)
Smaltet pluhur - Kompleti fillestar

Thonjtë perfektë në 3 hapa!

 • Aplikim i lehtë në më pak se 20 minuta

 • Pa llambë UV

 • Zgjat deri në 4 javë

 • Deri në 30 manikyr për çdo ngjyrë

€34,95
€62,85
-{price}%

Vetëm 2,33 € për manikyr

Zgjidhni ngjyrën tuaj
Scegli
un colore
 • Në dispozicion - Dorëzimi për 2-5 ditë

icon3_31d2b1ca-a620-4e5a-8caf-e8c96f8934ca

Çfarë përfshihet në komplet?

kit-piccolo-viola-con-modella_dda98707-b878-4c20-843c-cebb38e89c6f
TEMPLATEVASETTO
vasettobasepowder_92c82d3a-5ec9-4c42-9523-2c7b0473921d
basecoat
activator
topcoat
brushsaver
pennello_d68ebeb2-af85-47cb-8dc6-9882625beaea

Si zbatohet

applic_gif1
appgif2-ezgif
appgif4-ezgif
app_gif6
Si ta hiqni atë
lima2-ezgif
immergierimuovi-ezgif
GIFnosmalto-ezgif
Nuk ka patate të skuqura, të çara apo gërvishtje
resistenza-ezgif
slider02_3000x_16f1f1fb-2d1e-4067-893b-2876b539401b

Koleksioni Pranverë Verë

Merrni modelin më të fundit në trend të 2023-ës
slider03_3000x_4a61bf2b-4ef8-4a08-9b00-1c51fdd03da7

Duke kërkuar për çmimin më të mirë

Koleksioni i Ri Arrival
ecom-no-replace-SptzgpYG7qquantly-logo

Duaje ose ktheje atë

Ju do të jeni në gjendje ta testoni kompletin pa rrezik për 30 ditë. 
Nëse nuk jeni të kënaqur me rezultatet, mund ta ktheni atë
REVOLUCIONIZOJENI RUTINËN TUAJ të Thonjve

Thonjtë perfektë në shtëpi në vetëm 3 hapa

E thjeshtë dhe pa stres
scegli-il-colore

1. Zgjidhni ngjyrat tuaja

Zgjidhni ngjyrat tuaja të preferuara nga +60 nuanca të modës
ricevi-il-kit2jpg

2. Merrni kompletin tuaj

Kompleti juaj do të arrijë direkt në shtëpinë tuaj brenda disa ditësh
applica2

3. Bëni thonjtë tuaj

Krijoni manikyrën tuaj direkt nga shtëpia në autonomi të plotë.
PSE TË PROVONI TORRIDNAILS

4 arsye pse do t'ju pëlqejë:

4-motivi-per-cui-lo-amerai2
 • Produkte 100% pa toksike

 • Pa Hema dhe TPA

 • Vegane

 • Pa mizori

PSE TË PROVONI TORRIDNAILS

4 arsye pse do t'ju pëlqejë:

4-motivi-per-cui-lo-amerai2
 • Produkte 100% pa toksike

 • Pa Hema dhe TPA

 • Vegane

 • Pa mizori

Mbi 10,000 klientë nuk mund të bëjnë më pa të

New_Project_8
Rezultat i shkëlqyeshëm edhe me vetëm një aplikim
Ngjyrë pastel shumë e bukur, edhe me vetëm një aplikim mbulon shumë. I perdorur vetem ose me diamant viola B03 ose me efekt francez te cilin do ta provoj se shpejti

Patricia - 15.04.2023

rec2
Ngjyrë e bukur!
Ngjyrë e bukur si në foto! Më pëlqejnë gjithnjë e më shumë thonjtë e djegur!

Françeska - 25.01.24

New_Project_7
Stafi miqësor gjithmonë i gatshëm për të ndihmuar, transport i shpejtë njëditor, produkte cilësore dhe manikyr i përsosur

E. C. - 05/05/2023

New_Project_20
E bukur!
Nëse mund ta bëja unë, çdokush mund ta bëjë

Françeska - 18.05.2023

New_Project_6
Ngjyrë e theksuar dhe e pazakontë
E kuqe e bukur, e përshtatshme për të shkëlqyer në çdo rast; baza e errët i jep karakter shkëlqimi të kuq dhe akoma më shumë shkëlqim. Për ata që duan të shkojnë përtej të kuqes së zakonshme

Marta - 22.12.2023

Efekti Ombre

Ngjyrat pastel

E zezë franceze

Arti i thonjve rozë

Manikyr nudo

TRENDI I BUKURISË 2023

Tendencat e thonjve: frymëzime dhe mësime

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 190 reviews
92%
(175)
8%
(15)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
Debora Tripodi
Soddisfatta

Dopo aver provato vari metodi mi sto trovando bene, naturalmente devo perfezionare. L.unica pecca è che mi è arrivato un colore diverso, avevo scelto un rosa antico mi è arrivato fluo. Nel complesso seri e professionali.

A
Anonimo
Fantastico

Semplicissimo da utilizzare, grazie anche al libretto interno con tutti i passaggi spiegati e illustrati. Conoscevo già la tecnica ma non avevo avuto ancora l'occasione di provarlo da sola...stra consigliato!!!

A
A.M.
Facile da usare

Sono rimasta stupita positivamente dal kit starter, completo di tutto il necessario e di istruzioni molto dettagliate. Facile da utilizzare anche per le persone meno esperte come me. Ho avuto qualche problemino con il pennellino del top coat, ma le operatrice dell’assistenza sono state molto gentili e subito pronte a darmi riscontro. Sicuramente lo consiglio!

F
Fremousse Bagate

TorridNails® - Starter Kit

A
Annechini Michela
Sodfisfatta

È evidente che come tutte le cose ci vuole un po' di pratica ma il prodotto è valido, importante seguire alla lettera o passaggi e importante è la pulizia dei pennelli. Sicuramente lo userò e prenderò altri colori