Tip Kit Pro per Ricostruzione Unghie Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails
Tips Kit Torrid Nails

Kit d'embouts Pro pour extensions d'ongles

Prezzo di vendita€29,95 Prezzo regolare€40,80
Esaurito
Formulaire:Ballerina

Dans notre Tip Kit Pro pour la reconstruction des ongles, vous trouverez tous les accessoires nécessaires pour une reconstruction époustouflante.

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 8 reviews
100%
(8)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
m
mollaretti claudia
Perfetto

Super resistenti colori favolosi.
Ho acquistato il kit pro. Fatte già 3 volte, ogni volta vengono sempre meglio.

D
D.C.B.
Una bella e divertente esperienza

I colori in polvere sono il massimo della praticità. Ho potuto realizzare già due manicure 💅 una con rosa chiaro e l’altra con un rosso rosa. Il segreto per una buona riuscita è fare strati sottili ad ogni step e lavorare con la lima buffer le unghie tra l’applicazione dell’attivatore ed il top coat in modo che spariscano le imperfezioni . Frantastico farsi le unghie a casa quando vuoi. Più le fai e più diverti prava e perfezionista

S
Sandra D'Aleo

Tip Kit Pro per Ricostruzione Unghie

C
Carlotta Sacchetti

Belle e resistenti

M
Maria Alessandra Favella
Felicissima

Ho unghie fragilissime e dopo due giorni il colore si sbeccava e si vedevano crepe dopo 10 GG questo è il risultato