Accessory Kit Pro - Accessori Manicure Torrid Nails
Accessory Kit Pro Torrid Nails
Accessory Kit Pro Torrid Nails

Kit d'accessoires Pro - Accessoires de manucure

Prezzo di vendita€39,95 Prezzo regolare€72,00
Risparmia 45%
Quantità:

Accessoires de manucure professionnels Ongles torrides

Dans notre Kit d'Accessoires Pro, vous trouverez tous les accessoires nécessaires pour une manucure parfaite, pour des mains soignées et de beaux ongles.

Le kit contient :

  • Porte-accessoires
  • Huile pour ongles et cuticules
  • Pinces
  • Collecter la poussière
  • Fichier 3 en 1
  • Pinceau
  • 2 Repousse-cuticules

Essayez-le maintenant pour obtenir une manucure professionnelle comme celle de l'esthéticienne même depuis chez vous ou offrez-la en cadeau à vos amis, vous ferez sûrement bonne impression.Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Marisa Florio
Ecvezionale

Il pacco è arrivato..felicissima grazie un prodotto che continuerò a comprare