Accessory Kit Torrid Nails

Kit d'accessoires - Kit d'accessoires pour poudre à tremper

Prezzo di vendita€9,95 Prezzo regolare€17,89
Risparmia 44%
Quantità:

Essayez le kit d'accessoires pour poudre à tremper Torrid Nails

Cet ensemble d'accessoires de base contient tous les outils dont vous avez besoin pour vous aider à obtenir des ongles brillants et parfaitement formés.

Le kit Torrid Nais se compose de :

- Fichier 3 en 1

- Pinceau

– Collecter la poussière 

Offrez-le à vos amis pour faire bonne impression ou achetez-le pour vous-même.

 

 
 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
N
Nicoletta Susat
Kit completa

L'essenziale per creare in modo perfetto le mie unghie, ho poca esperienza ma il risultato è molto buono