Rosso Burnt Caramel | TN006 Torrid Nails
Rosso Burnt Caramel | TN006 Torrid Nails
Rosso Burnt Caramel | TN006 Torrid Nails

Caramel brûlé rouge | TN006

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le vernis à ongles Brick Red Burnt Caramel de Torrid Nails

Si vous aimez les couleurs chaudes, le vernis à ongles rouge brique Burnt Caramel ne peut pas manquer à votre palette de couleurs.

Beau s'il est utilisé seul, il ressort également bien s'il est utilisé avec du bleu pastel pour réaliser un nail art à carreaux.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre ! Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats. Si cela ne suffit pas, vous pouvez les utiliser avec des ongles naturels ou des ongles reconstruits.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesco Sala
Colore caldo

Colore caldo pieno e intenso, adatto sia in autunno che in estate tra il rosso mattone ed il marrone

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Autunnale

Bel colore Autunnale.

A
Anna Rini
Bello

Un colore molto elegante

M
Marta
Elegante

Bello ed elegante, colore pieno già con una sola applicazione e, come sempre, facile da usare, basta seguire le istruzioni! Io prima di togliere gli eccessi di polvere attendo due minuti. Un piccolo accorgimento 😉