Blu Cobalto | TN030 Torrid Nails
Blu Cobalto | TN030 Torrid Nails
Blu Cobalto | TN030 Torrid Nails

Bleu Cobalt | TN030

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Essayez le vernis à ongles bleu cobalt de Torrid Nails

Si vous recherchez un vernis à ongles de haute qualité qui fera briller vos ongles, alors vous devez vous tourner vers le vernis à ongles bleu cobalt. Ce produit est conçu pour donner à vos ongles une magnifique teinte cobalt qui attirera l'attention de tout le monde autour de vous. Alors pourquoi ne pas donner à vos ongles l’amour qu’ils méritent et mettre la main sur cet incroyable vernis à ongles dès aujourd’hui ?

La couleur de ce vernis à ongles est parfaite pour toute occasion. Que vous alliez à une fête ou que vous vous détendiez simplement à la maison, le vernis à ongles bleu cobalt vous permettra de vous démarquer de la foule. C'est le moyen idéal pour compléter n'importe quelle tenue et ajouter une touche de couleur à votre look de tous les jours.

Avec le vernis à ongles bleu cobalt, vous n'aurez pas à vous soucier de l'écaillage ou de l'écaillage pendant des jours.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Gloria

Colore molto bello

G
Genni
vlu cobalto

molto bellino.
gli altri sono:
- rosa Barbie girl C29
- argento glam Queen TN011
- blu cobalt TN030
- rosa soda glam TN016