Brush Saver Torrid Nails

Économiseur de brosse

Prezzo di vendita€12,95
Quantità:

Brush Saver - Liquides de protection des pinceaux - Ongles torrides

Le Brush Saver prolonge la durée de vie de vos applicateurs en éliminant les résidus de couleur indésirables.
*Pour ce faire, échangez simplement les pinceaux du liquide respectif avec celui du Brush Saver et laissez-le agir pendant au moins 15 minutes. . Avant de remettre les pinceaux à leur place, séchez-les brièvement avec un chiffon afin que les liquides ne se mélangent pas et que leur contenu change.

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Stefania mare
Pulizia pennelli

Io non riesco a pulire pennelli

S
Simona Ferrante
La svolta

La svolta nella manicure. Un metodo semplice per applicare lo smalto. Ero davvero scettica più mi sono decisa ad acquistare il kit e devo dire che sono davvero soddisfatta.