Limited Edition - Box San Valentino Torrid Nails
Limited Edition - Box San Valentino Torrid Nails
Limited Edition - Box San Valentino Torrid Nails
Limited Edition - Box San Valentino Torrid Nails
Limited Edition - Box San Valentino Torrid Nails
Limited Edition - Box San Valentino Torrid Nails
Limited Edition - Box San Valentino Torrid Nails
Limited Edition - Box San Valentino Torrid Nails

Edicioni i kufizuar - Kutia e Ditës së Shën Valentinit

Il kit perfetto per una manicure da casa senza Lampada UV.

Prezzo di vendita€45,99 Prezzo regolare€62,85
Risparmia 27%

💅🏻 Deri në 30 manikyr për ngjyrë

💸 2,33 € për manikyr

🗓️ Zgjat më shumë se 20 ditë dhe nuk dëmton thonjtë

më pak se 15 minuta

💡 Pa llambë UV dhe lehtë për tu hequr

Offer:1 Colore rosso e blu

Kit përmban:

  • 1x Rosso Racer Red | TN003
  • 1x trëndafil i kuq mbretëror | TN047
  • 3x Lëngje përgatitore
  • 1x Brush Saver
  • 1x Furçë për të hequr tepricat

GARANCI 100% PA RREZIK KTHIMI I PARAVE

Ne mendojmë se do t'ju pëlqejnë produktet tuaja! Por nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur, mund t'i ktheni ose shkëmbeni artikujt brenda 30 ditëve nga dorëzimi.

Pyetjet e shpeshta

MË SHUMË INFORMACION

Si funksionon manikyri pluhur?

Si funksionon manikyri pluhur?
Ashtu si akrilikët por pa llambë UV sepse pluhuri thahet shpejt në ajër.

Është e lehtë për t'u aplikuar?
Ne testuam kompletet tona me +1000 gra dhe 90% e tyre thanë se e kishin gjetur produktin jashtëzakonisht i lehtë për t'u përdorur Gjithashtu do të gjeni një video tutorial që do të shpjegojë hap pas hapi se si të aplikoni manikyrin pluhur në thonjtë tuaj.

Sa kohë duhet për t'u tharë?
Thahet në vetëm 2 minuta

Më jep të gjithë informacionin për rezultatet

Sa zgjasin rezultatet?
 Manikyri ynë pluhur ofron veshje të qëndrueshme dhe pa copëza për më shumë se 3 javë.
Gëzo një përfundim me pamje natyrale direkt nga shtëpia

Sa shpesh ulet në gozhdë?

Mund të vendosni njëjtë me atë se sa i trashë (ose i hollë) për të ndërtuar nivelin. Ju pëlqen një gozhdë e hollë dhe natyrale, ndaj zhyteni vetëm një herë. A ju pëlqen një thon më i trashë? Aplikojeni më shumë derisa t'ju pëlqejë!

 Shtrohet butësisht mbi thonj?
 Po, mjafton të merrni një shikoni disa dëshmi nga klientët tanë dhe si duken thonjtë e tyre.

 Bëhet po aq i fortë sa akriliku? Po, ato bëhen po aq të forta, nëse jo më të forta, si thonjtë akrilik.

Si të vendosni ?

Aplikacioni është vërtet i lehtë si për fillestarët ashtu edhe për profesionistët.
Çdo komplet vjen me udhëzime SUPER të lehta që shpjegojnë hap pas hapi procedurën që duhet ndjekur si për ta aplikuar ashtu edhe për ta hequr. fillestar ose profesionist. 

Shikoni udhëzuesin e videos më poshtë.

Është e dëmshme?

Dëmton thonjtë?
Absolutisht, në fakt manikyri ynë është i përshtatshëm edhe për maternitet.
Në fakt manikyri pluhur falë formulës së tij të veçantë , mbron dhe forcon thonjtë tuaj,
duke krijuar një sipërfaqe të fortë që i reziston copëtimit dhe plasaritjes dhe mbron thonjtë natyralë.

Është e mundur të aplikohet në rikonstruksion?

Mund ta aplikoni në rikonstruksion?
Sigurisht, manikyri ynë mund të përdoret si me thonj të rindërtuar, me Këshilla dhe me thonj natyralë.

Plus, manikyri ynë pluhur nuk kufizohet vetëm në manikyr. Mund ta përdorni edhe për pedikyr të bukur dhe pa të meta që të përshtaten me manikyrën tuaj.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ju pëlqen manikyri ynë ose nuk është për ju?
Nuk ka problem, mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk ju pëlqen të kënaqni, mund t'i ktheni ato.

Për herë të parë jam shumë i kënaqur me rezultatin. Duhet pak kohë sepse duhet të jesh i saktë dhe i pastër, por me të vërtetë funksionon!!

Maria F.

cilësi pa kompromis

Ngjyra të certifikuara me cilësi

Të gjitha ngjyrat tona janë të testuara në laborator dhe nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik ose reagentë që irritojnë lëkurën, si dhe janë plotësisht Vegane dhe Pa Cruelty. Cilësia dhe qëndrueshmëria janë gjithashtu të certifikuara për epërsinë e tyre të dëshmuar.

Llakët tanë pluhur i japin ngjyrë thoit pa njollosur lëkurën dhe kutikulat. Për më tepër, forcon, duke riparuar strukturën e thonjve të cilët priren të thyhen.

FAQ

MANIKUR

Procesi është shumë i thjeshtë. Fillojmë me një manikyr klasik të saktë, duke pastruar thoin me një lime delikate. Më pas kalojmë në aplikimin e xhelit bazë në manikyrin e thonjve dhe më pas i zhysim thonjtë në bazën e pudrës. Xhel bazë aplikohet më pas përsëri dhe gozhda më pas zhytet në ngjyrë. Ky operacion i fundit mund të përsëritet nëse dëshironi të merrni një ngjyrë më intensive. Në fund, aplikoni aktivizuesin dhe mbylleni me shtresën e sipërme mbyllëse për ta bërë ngjyrën super të ndritshme.

Mbushni shtresën e sipërme të shtresës së sipërme me një skedar heqjeje, vendosni jastëkët e heqjes në të gjitha gozhdat dhe fiksoni ato me kapëse. Prisni rreth 15-20 minuta dhe hiqni gjithçka.

Kjo metodë është e thjeshtë, e shpejtë, e lehtë dhe nuk e dëmton thoin.

Meqenëse manikyrat pluhur nuk janë "bojë", nuk e bëjnë ato mund të hiqen me pastrues të zakonshëm manikyri.

Lakrat pluhur Torridnails zgjasin mbi 4 javë pa u plasaritur ose copëtuar.

Sigurisht, manikyri ynë mund të përdoret si me thonj të rindërtuar ashtu edhe me thonj natyralë

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

DERGIMI DHE PAGESAT

Do ta merrni porosinë tuaj brenda 2-3 ditëve të punës

Pasi të dërgohet porosia juaj, do të merrni një email me një kod gjurmimi. Klikoni kodin në këtë email për ndjekjen e paketës. Ose vizitoni seksionin "Gjurmo porosinë time" të faqes sonë të internetit

Ne ofrojmë mënyrat e mëposhtme të pagesës

- Klarna (Paguaj me 3 këste pa interes)

- Para në dorëzim

- Paypal

- Mastercard

- Visa

- Apple Pay

- Google Pay

E jona faqja e internetit është e certifikuar SSL dhe e sigurt. Të dhënat tuaja janë të mbrojtura dhe nuk do t'u kalohen palëve të treta.

I BËRË

Ne pranojmë kthime brenda 14 ditëve kalendarike pas dorëzimit.

Për arsye shëndetësore, ne nuk mund të pranojmë kthime dhe shkëmbime të produkteve të hapura.

Komentet e klientëve

Bëhu i pari që shkruan një koment
0%
(t14)<5 t1500>
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)