Top Matt Coat Torrid Nails

Couche de finition mate

Prezzo di vendita€19,95

✔️ Manikyr mat

✔️ Pa llambë UV

✔️ Thahet në 2 minuta

Quantità:

Top Coat Mat Pour ongles à effet mat

Le Top Matt Coat donne à vos ongles un look élégant avec un fini mat velouté.

Le Top Matte Coat s'utilise à la place du top coat normal et sèche après seulement deux minutes, garantissant un effet mat impeccable.

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 8 reviews
100%
(8)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Lidia Basile
Straordinario

È la 1 volta assoluta che faccio da sola le unghie. Grazie al tutorial e agli ottimi prodotti vi è venuto semplice. Spero mi durino lo potuto fare da pochi giorni. La prossima volta sarò più accurata alle punte.
Spero non si stacchino perché sono insicura se ho usato la giusta quantità di liquidi col pennello. Se funziona è veramente una svolta per avere le unghie al top.Il colore è splendido grazie.

C
Chantal

Non sono riuscita ad utilizzarlo correttamente...forse sbaglio procedura

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
effetto matto

Mi piace l'idea di fare alcune unghie matte ed altre lucide,, prodotto ottimo anche se molto piccolo.

A
Anonimo
Prodotto meraviglioso

Velocissimo e effetto meraviglioso!!! La svolta per unghie sempre in ordine!!

M
Marta
Bello e si asciuga in un lampo!

È la prima volta che lo uso, ma mi piace molto l’effetto che fa. Tra l’altro si asciuga ancora più rapidamente del top coat gloss! Ripeterò l’acquisto di sicuro! Io l’ho usato insieme al lucido per un doppio effetto. 😍