Base Coat Torrid Nails

Couche de base

Prezzo di vendita€12,95
Quantità:

Liquide essentiel : Base Coat

La Base Coat pour vernis à ongles en poudre Torrid Nails s'applique en première couche sur l'ongle et sert également à coller la poudre de base ou la poudre colorée.

Ce liquide essentiel est très important non seulement parce qu'il sert avec la poudre à créer la couche de base de la manucure mais aussi parce qu'il protège l'ongle.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
e
erika pettini
manualità

Abbastanza interessante...
Serve solo pratica...

N
Nicoletta Susat
Prodotti fantastici

Questi prodotti sono davvero fantastici, è la mia prima esperienza con questi articoli e il risultato è ottimo e durevole.