Blues Clues Torrid Nails
Blues Clues Torrid Nails
Blues Clues Torrid Nails

Indices de blues bleu clair | A27

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Essayez le fard à joues Azzurro Chiaro Blues Clues de Torrid Nails

Si vous aimez les nuances claires et délicates et les couleurs pastel, vous deviendrez fou du bleu clair Blues Clues de Torrid Nails.

Obtenez des ongles parfaits, brillants et super pigmentés grâce à nos vernis à ongles en poudre !

Les couleurs TorridNails sont composées de poudres très fines qui renforcent et protègent l'ongle des dommages et des éclats.

Nos poudres peuvent être utilisées aussi bien sur les ongles naturels, reconstruits que sur faux ongles.

Le vernis à ongles en poudre Dip est un vernis semi-permanent qui sèche sans utiliser de lampe UV, prêt en 15 minutes, il est beaucoup plus résistant qu'un vernis à ongles normal et peut facilement tenir jusqu'à 4 semaines.

Les vernis à ongles Torrid Nails conviennent également très bien pour une manucure à domicile car ils ne tachent pas et ne nécessitent pas de compétences manuelles particulières pour être utilisés.

Essayez-les aussi maintenant.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 8 reviews
88%
(7)
13%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
SU-CHUN Huang Schizzetti
Molto carina

Un pó leggera, ma è bello cosi per estate

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Colore chiaro

Colore molto chiaro.

C
Chantal
Colore stupendo

Top

R
Rosaria DI BRIZZI

I prodotti sono buoni non è così semplice da usare nel senso che ci vuole tanta precisione e pratica

E
Elisa stillitano
è la svolta

cercavo una soluzione poichè son diventata allergica a gli smalti in gel ed ho voluto provare questi prodotti, mi son trovata benissimo. Li adoro, facili da mettere, resistenti, non mi danno fastidi e facili da rimuovere. La svolta!