Primer Torrid Nails

Apprêts

Prezzo di vendita€12,95
Esaurito

Le Torrid Nails Primer sera nécessaire à une préparation correcte de l'ongle naturel. Crée une base uniforme, sans huile et lisse, améliorant l'adhérence du vernis à ongles et prolongeant sa durée de vie.

Appliquer une fine couche de produit sur toute la surface de l'ongle et attendre 2 minutes. *Évitez tout contact avec la peau ou autour des cuticules.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Maura Straccia
Ottimo

Il primer è ottimo come tutti i vostri prodotti...e ha fatto durare un pochino di più la mia manicure..visto che prima avevo il problema che mi durava poco...sono soddisfatta

E
Elisa
Primer

Ho usato questo prodotto ancora una volta vi faccio sapere come andrà

A
Anonimo
Ottimo

L'ho provato una sola volta ma sembrerebbe che lo smalto tenga meglio. È facile da mettere in quanto viene assorbito presto dall'unghia e non va a creare uno strato spesso sotto l'unghia

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
primer ottimo

L'ho usato subito, aderenza ottima della base, ho avuto la sensazione che la base e il colore siano più uniformi, un consiglio rispettate i tempi di asciugatura.