Removal Pads Torrid Nails
Removal Pads Torrid Nails
Removal Pads Torrid Nails
Removal Pads Torrid Nails

Tampons de retrait

Prezzo di vendita€19,95
Esaurito

Sans décantation et sans gaspillage !

200 Lingettes unidose déjà imbibées pour décolorer facilement les mains et les pieds. L'emballage unidose est idéal à conserver dans votre sac. La lingette est déjà imbibée de la bonne quantité de lotion pour ne rien gaspiller et éviter les déversements gênants.

Le retrait de la couleur est également plus rapide puisqu'il suffit d'ouvrir chaque sachet individuel, d'insérer son doigt et d'attendre environ 15 minutes pour obtenir un retrait complet du vernis.

 

 

Retrait rapide en seulement 15 minutes

Classer la couche supérieure

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 20 reviews
100%
(20)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Anonimo
Utili

Utilissime e veloci, ma è necessario limare tutto lo strato lucido del top coat altrimenti il prodotto non viene via

G
Gloria

Buono

R
Rosemma Caldart
buono

bisogna limare bene prima

L
Laurana
Comodi

Essendo al primo utilizzo ho utilizzato 20 pads anziché solo 10 per la rimozione sulle mani. Nonostante ho aspettato i 15min consigliati non tutto il prodotto si era rimosso completamente , con il secondo pads invece la rimozione è stata totale e le unghie erano perfettamente sane. Prodotto consigliato.

S
Santina C.
Wow

Visto il prodotto mi sono incuriosita...arrivato in un paio di giorni, visto tutorial e adesso non posso farne a meno. quando ho voglia di cambiare lo faccio in poco tempo