Nail Clips Torrid Nails
Nail Clips Torrid Nails

Pinces à ongles pour ongles

Prezzo di vendita€9,95
Esaurito

Les pinces à ongles Torrid Nails vous aideront à retirer votre manucure facilement.

En effet, les clips empêcheront l'air de pénétrer et rendront nos tampons de retrait plus efficaces.

Achetez-les dès maintenant pour un retrait rapide et pratique en seulement 15 minutes. Ils sont fabriqués en plastique violet Torrid Nais durable.

Légers et pratiques, ils peuvent facilement être emportés avec vous même en voyage

Retrait rapide en seulement 15 minutes

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 9 reviews
100%
(9)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Giorgia Pierpaoli

Utilissimi

M
MARIA BARBARA CERMINARA

Ottimo e in tempi celeri.

A
ANNA Amoroso
Ottimi prodotti

Le clip sono in plastica resistente ma senza dar male alla pelle, consigliate

A
Anna Perricone
Rimuove con facilità

Facile da usare e molto comodo, sicuramente lo consiglio

M
Maria Angela Rapisarda

Sono ottime per la rimozione dello smalto