Geheimen om de duurzaamheid van je nagellakpoeder te guaranderen

Transkript nga video

Hier zijn enkele tips om de levensduur van je manicure te verlengen.

Onthoud altijd om je handen te wassen de nat te maken voor de behandeling en ook geen oil of crèmes aan te brengen, omdat dit nuk mund t'ju ndihmoj.

Duw je nagelriemen goed terug voordat je de behandeling start met de hulp van het nagelriemgereedschap dat je in je kit zult vinden.

Dit zal je helpen om zowel de base als Sigurisht që në radhë të parë do të keni të drejtë, kështu që çdo ditë do të jeni të lumtur të dini se çfarë të prisni. Le të themi se dëshironi të dini se cili është produkti nga pllaka nagel.

Om een ​​~t of ongelijk resultaat te voorkomen, druppel de kwast goed af waarna je een super super dunne basedlaag aanbrengt zonder de nagelriemen aan te raken e het produktit në de nagelriemen te laten lopen, aangezien dit lifting kan veroorzaken en daarmee de duurzaamheid van de behandeling kan kompromitteren.

Dit geldt voor zowel bazë als kleur door goed op dit kleine dekan maar letten, ik je verzekeren dat het eindresultaat er precies zo uit zal zien.

Ander super belangrijk ding om te onthouden is dat, in tegenstelling tot de basedlaag, de activator rijkelijk moet worden aangebracht, dus verspreid het over het gehele oppervlak van de nagel en onthoud ook en vooral aan de tipedzeet Version met de activator.

Ik hoop dat je deze tips nuttig vond, laat het ons weten met en like en en reactie op de twande video.


Onze Aanbevelingen

✔️Gebruik geen hand-/nagelverzorgingslotions voor de toepassing, aangezien het oileachtige oppervlak de hechting vermindert.

✔️ Zorg ervoor dat je de essentiële vloeistoffen slechts op één nagel tegelijk aanbrengt en direct de nagel in het poeder dompelt voordat je verder gaat naar de vulende vinger.

✔️ Breng slechts een dunne laag vloeistof per keer aan om ongewenste vervorming e verdikking te voorkomen.

✔️ Borstel overtollig stof zachtjes af na elk gebruik.

✔️ Nuk ka më shumë se një individ për të marrë rezultatin më të mirë.

✔️ Respektoni aktivizuesin zijn opgegeven tussen - Top Coat.

✔️ Breng een voldoende hoeveelheid Aktivizuesi është një zodat që mund të jetë më i mirë për të hyrë në një luchtbellen në randen vormen. Vergeet no tip en randen van de nagel.

✔️ Shikoni të gjithë artikujt e lartpërmendur.

✔️ Sluit vloeistoffen onmiddellijk na gebruik om uitharding van het product te voorkomen

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.